Вітаємо учениць вокально-хорового відділу, дует Сухопар Поліна та Софія (викладач Пріз Оксана Володимирівна) з високими нагородами!

/Files/images/suhopar/4 Сухопар Сонце.jpg

Вітаємо учениць вокально-хорового відділу, дует Сухопар Поліна та Софія (викладач Пріз Оксана Володимирівна) з високими нагородами!

Дует взяв участь у ІІІ Міжнародному музичному фестивалі “Musik Days in UA”, м.Харків, та отримав звання Лауреата І ступеня в номінації «Естрадний вокал».

Викладач Пріз О.В. отримала Подяку “За високий професіоналізм та підготовку учнів на високому рівні”

Дует Сухопар Поліна та Софія взяв участь у ХV ювілейному Всеукраїнському вокальному конкурсі “Сонце За нас!” , м.Київ, та отримав звання Лауреата ІІ ступеня в номінації «Власна авторська пісня» в категорії “14 років і більше”. Конкурс організовано при підтримці Міністерства культури та інформаційної політики України.

Конкурсні виступи проходили в очному форматі.

У квітні 2024 року дует Сухопар мав честь виступити з власною авторською піснею на ювілейному концерті Народної артистки України Ніни Шестакової в м.Харкові, де дівчата отримали купу позитивних емоцій! Дякуємо за підтримку молодих талантів!

Вітаємо дівчат Поліну та Софію, викладача Пріз О.В. з високими результатами! Бажаємо подальших успіхів у творчому житті!

Більше фото на сторінці нашої школи у Фейсбуці:

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1029513351959353&set=pcb.1029513625292659

Кол-во просмотров: 28

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.