ВІДДІЛ ДУХОВИХ ТА УДАРНИХ ІНСТРУМЕНТІВ

Галерея "Відділ духових та ударних інструментів"

Відділ духових та ударних інструментів ДМШ №12 ім. К.І. Шульженко був створений в 2007 році та об’єднав високопрофесійний колектив з великим досвідом викладацької роботи. Викладачі завжди можуть знайти підхід до самої нестандартної дитячої особистості незалежно від рівня його музичних здібностей.

На даний час на відділі навчається багато учнів за різними спеціальностями. Учні та викладачі ведуть активну концертно - просвітницьку діяльність, а також постійно приймають участь у фестивалях та конкурсах різного рівня. Серед учнів нашого відділу багато дипломантів та лауреатів обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Наші випускники продовжують навчання у Харківському музичному училищі ім. Б. Лятошинського.

Гордість нашого відділу – оркестр духових інструментів. Колектив був створений у 2010 році. Керівник оркестру Шахрай Іван Васильович. Оркестр веде активну концертно-просвітницьку діяльність. Він постійний учасник звітних концертів школи, різдвяних концертів у органному залі Харківської обласної філармонії. Колектив неодноразово ставав лауреатом обласних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів. У репертуарі оркестру твори видатних естрадних та джазових композиторів.

На відділі працює 4 викладачі:

/Files/images/shahray/received_442655966431991.jpeg Шахрай Іван Васильович

Завідуючий відділом. Стаж роботи 35 років. Освіта вища (Харківський національний педагогічний університет ім.Г.Сковороди). Викладач вищої категорії.

Проводить навчання за такими спеціальностями: блокфлейта, кларнет, саксофон. Висококваліфікований викладач, в активі якого багаторічні індивідуальні педагогічні розробки. Гордість його класу лауреати обласних та всеукраїнських конкурсів.

/Files/images/duhovoy_otdel/Басараб Олександр Васильович.jpg Басараб Олександр Васильович

Стаж роботи 16 років, освіта вища(Харківський національний університет мистецтв ім..І.П.Котляревського), викладач першої категорії. Проводить навчання за спеціальностями: блокфлейта, валторна , труба, тенор, тромбон.

Викладач з величезним досвідом концертної діяльності, чуйний , ентузіаст своєї справи. Учні його класу є учасниками духового оркестру. За роки викладацької діяльності в нашій школі виховав багато чудових музикантів, лауреатів міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

/Files/images/duhovoy_otdel/Наталья Сергеевна Иванченко.jpg Іванченко Наталя Сергіївна

Стаж роботи 18 років, освіта вища(Харківська державна академія культури) викладач вищої категорії. Проводить навчання за спеціальністю блокфлейта, флейта. Висококваліфікований фахівець своєї справи.

Учні її класу є учасниками звітних концертів школи та лауреатами різноманітних конкурсів та фестивалів.

/Files/images/3420.jpg Ходінов Олексій Миколаєвич

Викладач-сумісник по класу ударних інструментів, стаж роботи 16 років, освіта вища (Харківський національний педагогічний університет ім.Г.Сковороди), викладач вищої категорії.

Учні його класу є постійними учасниками різноманітних концертів та лауреатами конкурсів та фестивалів різного рівня.

Сторінка школи в мережі FACEBOOK

Кол-во просмотров: 2392

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.