ХОРЕОГРАФІЧНІ КЛАСИ

У 2018 році у нашій школі відновились хореографічні класи при вокально-хоровому відділі. Діти хореографічних класів вивчають сучасну хореографію, класичний танець, гімнастику, акробатику, музичну грамоту, історію хореографічного мистецтва. У цих класах діти здобувають професійну хореографічну освіту. Вихованці хореографічних класів з легкістю вступають у середні та вищі професійні заклади Харкова.

Усі діти беруть участь у міських заходах, заходах школи, конкурсах та фестивалях різного рівня, від обласних до міжнародних, у складі колективу «Академія» при ДМШ №12 ім. К.І.Шульженко.

/Files/images/bezkorovaynaya/IMG_7939.jpg Безкоровайна Оксана Леонідівна

Викладач хореографічних класів і колективу «Академія» при ДМШ № 12 ім. К.І.Шульженко. Закінчила Харківську Державну Академію культури, хореографічне відділення. Після закінчення Академії працювала у ліцеї мистецтв № 133 викладачем хореографії. З 2007 року працює у ДМШ № 12 ім. К.І.Шульженко.

/Files/images/bezkorovaynaya/horeografchn_klasi/IMG_7674.jpg/Files/images/bezkorovaynaya/horeografchn_klasi/IMG_7829.jpg/Files/images/bezkorovaynaya/horeografchn_klasi/IMG_7948.jpg/Files/images/bezkorovaynaya/horeografchn_klasi/IMG_7967.jpg/Files/images/bezkorovaynaya/horeografchn_klasi/академия.JPG

Кол-во просмотров: 179

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.