ДИРЕКТОР

/Files/images/priz/Приз ОВ.jpg

Пріз Оксана Володимирівна

Лауреат Міжнародних та Національних конкурсів, викладач вищої категорії, загальний педагогічний стаж роботи 25 років.

Випускниця ДМШ №12 ім К.І.Шульженко (фортепіанний відділ).

У 1994 році закінчила Харківське музичне училище ім.Б.М.Лятошінского за фахом "фортепіано" та здобула кваліфікацію "педагог по класу фортепіано, концертмейстер, артист ансамблю".

У 2001 році закінчила Харківський національний університет мистецтв імені І.П.Котляревського за фахом "академічний спів" і отримала кваліфікацію "оперний співак, концертний співак, педагог".

У 2005 році закінчила асистентуру-стажування при ХНУМ ім. І.П.Котляревського за фахом "музичне мистецтво", спеціалізація "академічний спів" отримала кваліфікацію "концертний виконавець, педагог вищого навчального закладу".

З 1993 по 2006 роки працювала в ДМШ №12 ім.К.І.Шульженко на посаді педагог фортепіано, педагог вокалу (академічний напрямок).

З 2005 по 2015 роки працювала в ДМШ №5 ім.Н.А.Рімского-Корсакова на посаді завідувача вокальним відділенням, педагог вокалу (академічний та естрадний напрямки).

З 1 липня 2015 року Департаментом культури Харківської міської ради призначена на посаду директора ДМШ №12 ім.К.І.Шульженко. За період роботи Пріз О.В.нагороджена почесними грамотами та дипломами. А саме:

- ювілейна медаль "Двадцять років незалежності України" за вагомий внесок у культурний розвиток України";

- почесна грамота управління культури і туризму обласної державної адміністрації "за багаторічну плідну працю, вагомий внесок у розвиток естетичного виховання підростаючого покоління";

- подяку Харківського міського голови "за сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток естетичного виховання підростаючого покоління міста Харкова";

- лауреат міського конкурсу "Молода людина року";

- грамота адміністрації Червонозаводського району Харківської міської ради "за сумлінну працю та високий професіоналізм";

- дипломи за високий рівень професійної підготовки учнів та педагогічої майстерності (Міжнародний конкурс "Акорди Хортиці" м. Запоріжжя;

- Всеукраїнський конкурс "Пісенна скарбничка" м.Київ;

- Міжнародний конкурс "Premier" м.Київ та ін.);

- дипломи "Кращий педагог" (Міжнародний конкурс "Синій птах" м.Сімферополь).

Учні класу Пріз О.В. регулярно стають лауреатами Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів. Після закінчення музичної школи випускники Пріз О.В. навчаються в ХНУМ ім.І.П.Котляревского, в Національній Музичній Академії ім.П.І.Чайковського, Київському інституті музики ім.Р.М.Глієра на факультет "академічний спів". Також учні Пріз О.В. нагороджені стипендіями: "Кращий учень закладу", "Обдарованність", "Надія Слобожанщни".

Пріз О.В. організатор циклу концертів "Де музика бере початок" в супроводі молодіжного академічного симфонічного оркестру "Слобожанський". Солісти - учні класу Пріз О.В. (Академічне, естрадний спів). Пріз О.В. проводить семінарські заняття на курсах підвищення кваліфікації (об'єднання педагогів вокалу) в обласному навчально-методичному центрі підвищення кваліфікації; є членом журі Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів.

Прийом громадян (за попереднім записом)

Вівторок з 11.00 до 13.00,

Четвер з 14.00 до 16.00

Перерва з 13.00 до 14.00

Запис у секретаря тел. +38 (057) 725 - 81 - 91

Кол-во просмотров: 2705

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.