ДИРЕКТОР

Пріз Оксана Володимирівна

/Files/images/priz/Пріз ОВ 2023.jpg

Викладач вищої категорії, старший викладач, на посаді директора 8 років, загальний педагогічний стаж роботи 25,8 років.

Випускниця КПСМНЗ «Дитяча музична школа №12 ім.К.І.Шульженко» (фортепіанний відділ).

У 1994 році закінчила Харківське музичне училище ім.Б.М.Лятошінского за фахом "фортепіано" та здобула кваліфікацію "викладач по класу фортепіано, концертмейстер, артист ансамблю".

У 2001 році закінчила Харківський національний університет мистецтв імені І.П.Котляревського за фахом "академічний спів" і отримала кваліфікацію "оперний співак, концертний співак, викладач".

У 2005 році закінчила асистентуру-стажування при ХНУМ ім. І.П.Котляревського за фахом "музичне мистецтво", спеціалізація "академічний спів" та отримала кваліфікацію "концертний виконавець, викладач вищого навчального закладу".

В 2021 році закінчила Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, спеціальність «Публічне управління та адміністрування».

З 1993 по 2006 рік працювала в ДМШ №12 ім.К.І.Шульженко на посаді викладач фортепіано, викладач сольного співу (академічний напрямок).

З 2005 по 2015 роки працювала в ДМШ №5 ім. Н.А.Римского-Корсакова на посаді завідувача вокальним відділенням, викладач сольного співу (академічний та естрадний напрямки).

З 1 липня 2015 року Департаментом культури Харківської міської ради призначена на посаду директора КПСМНЗ «Дитяча музична школа №12 ім. К.І.Шульженко»

За період роботи Пріз О.В. нагороджена почесними грамотами та дипломами. А саме:

- ювілейна медаль "Двадцять років незалежності України" за вагомий внесок у культурний розвиток України";

- 2022р. Почесна грамота Виконкому Харківської міської ради «За сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток галузі культури в місті Харкові та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва»;

- 2021р. Почесна грамота від Департаменту культури Харківської міської ради «За сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток культури міста Харкова та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва»;

- 2019р. Почесна грамота від Харківської міської ради «За багаторічну сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста Харкова»

- 2019р. Почесна грамота від Департаменту культури Харківської міської ради «За активну участь у реалізації творчого проекту «ART@PIANO: Грай яскраво» в рамках проведення фестивалю класичної музики «Kharkiv Music Fest»

- 2018р. Почесна грамота від адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради "За високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у розвиток мистецької освіти Немишлянського району міста Харкова та з нагоди Дня працівників освіти"

- 2014р. Подяка від Харківського міського голови "За сумлінну плідну працю високий професіоналізм і вагомий особистий внесок у розвиток естетичного виховання підростаючого покоління міста Харкова"

- 2009р. Почесна грамота управління культури і туризму обласної Державної адміністрації "За багаторічну плідну працю, вагомий внесок у розвиток естетичного виховання підростаючого покоління";

Пріз Оксана Володимирівна є організатором міського фестивалю-конкурсу "Primavera voce". Фестиваль-конкурс "Primavera voce" – це мистецький захід, що проводиться один раз на два роки з метою збагачення культурних здобутків, розвитку культурних зв’язків, підтримки талановитих та обдарованих дітей, виховання естетичних смаків підростаючого покоління, забезпечення їх участі у культурно-мистецьких заходах, а також з метою обміна педагогічним та виконавським досвідом. Засновники Фестивалю-конкурсу: Департамент культури Харківської міської ради, відділ культури по Немишлянському району Департаменту культури Харківської міської ради, КПСМНЗ «Дитяча музична школа №12 ім. К.І.Шульженко».

Пріз Оксана Володимирівна є організатором шкільного культурно-мистецького проекта «Разом».

Як викладач, Пріз О.В. нагороджена численними дипломами та подяками від міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсів «За вагомий особистий внесок у музично естетичний розвиток талановитих дітей та молоді, високий професіоналізм у підготовці Лауреатів, високий мистецький хист, сумлінність, подвижницьку діяльність».

Учні класу Пріз О.В. регулярно стають Лауреатами Міжнародних, Всеукраїнських, Обласних та міських конкурсів. Після закінчення музичної школи випускники Пріз О.В. навчаються в ХНУМ ім.І.П.Котляревского, в Національній Музичній Академії ім.П.І.Чайковського, Київському інституті музики ім.Р.М.Глієра на факультеті "академічний спів", у Празькій консерваторії.

Також учні Пріз О.В. неодноразово нагороджувались стипендіями: стипендія Харківської міської ради – "Кращий учень закладу", стипендія Харківського міського голови – "Обдарованість", стипендія Харківської обласної державної адміністрації –"Надія Слобожанщини", є Лауреати конкурсу «Молода людина року».

Пріз О.В. проводить семінарські заняття на курсах підвищення кваліфікації в обласному навчально-методичному центрі підвищення кваліфікації; є членом журі Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів.

Дні прийому: кожен четвер місяця з 11.00 до 13.00, з 14.00 до 17.00

За попереднім записом у секретаря +380984038558

Або написати питання на пошту: motia18032020@gmail.com

Кол-во просмотров: 3276

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.