Оркестр шумових інструментів Харківської дитячої музичної школи №12 ім. К.І. Шульженко

Керівники - Герасименко О.Г. та Тадеуш О.А., концертмейстер Звягінцева О.О.

/Files/images/shumovoy_orkestr_djereltse/шумовой страничка.jpg

Оркестри бувають різні - симфонічні, духові естрадні. А що таке шумовий оркестр? Це перші кроки в музиці та на сцені, це посмішка дитини та радість творчості.

/Files/images/shumovoy_orkestr_djereltse/шумовой.jpg Що необхідно для створення шумового оркестру? Всього нічого - гарний настрій, бажання виступати та забавні інструменти, що дзвенять та гримлять на всі лади. Наш девіз - працюємо з радістю і даруємо радість слухачам!

/Files/images/shumovoy_orkestr_djereltse/Праздник первоклассника.jpg Позитивний вплив ритму на психіку дитини величезний - замкнуті та сором'язливі «розковуються», а гіперактивні непосиди дисциплінуються і звикають працювати в команді. Наші заняття - це джерело енергії та приємних емоцій також і для керівників оркестру - Олени Герасименко, Оксани Тадеуш та концертмейстера Олени Звягінцева.

/Files/images/shumovoy_orkestr_djereltse/в ДК Полиции.jpg Хто може стати учасником? Будь-яка дитина у віці до 10 років. Ніяких спеціальних вимог немає. Вітається блиск в очах, артистичність та музикальність.

Будь-яка велика подія в житті школи, будь то День Знань або Звітний концерт, не обходиться без яскравого та барвистого виступу шумового оркестру. Також нас знають по концертам в Художньому музеї та бібліотеці ім. Станіславського.

Яку музику ми виконуємо? Наші переваги - це колоритні народні мелодії і музика сучасних композиторів в аранжуваннях керівників оркестру.

Сторінка школи в мережі Facebook

/Files/images/shumovoy_orkestr_djereltse/На конкурсе Полтавская битва.jpg

/Files/images/shumovoy_orkestr_djereltse/Полтавская битва.jpg

Шумовой оркестр ДМШ №12 на отчётном концерте школы.avi

/Files/images/shumovoy_orkestr_djereltse/ш2 (1).jpg/Files/images/shumovoy_orkestr_djereltse/ш3.jpg

Кол-во просмотров: 2568

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.