Ансамбль народних інcтрументів
"Музичний сувенір"

/Files/images/neverov/IMG_8227.JPG

Керівники ансамблю "Музичний сувенір":
Наталія Костенко та Сергій Нєвєров

Дебютний виступ ансамблю «Музичний сувенір» дитячої музичної школи №12 ім.К.І.Шульженко відбувся на святковому концерті в залі Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського у 2010 році. З того часу ансамбль успішно концертує на різних майданчиках міста: Харківська філармонія, театр опери та балету імені М.Лисенка, парк імені М.Горького, музичне училище імені Б.Лятошинського та ін.

Безумовно, колектив регулярно дає концерти в стінах рідної музичної школи № 12 імені К.І.Шульженко. Географія виступів колективу не обмежується лише територією України. У 2013 році «Музичний сувенір» відвідав міжнародний фестиваль «OHRID WAVES», що проходив в місті Охрід (Македонія), розташованому на березі дивовижного Охридського озера.

/Files/images/neverov/IMG_8368.jpg У 2017 року колектив відвідав конкурс української пісні в місті Більськ-Підляський (Польща), в цьому ж році виступив на фестивалі в місті Пакш (Угорщина). У 2018 році колектив був запрошений на міжнародний фестиваль плекторних інструментів в Боснію та Герцеговину (м. Баня-Лука), де разом з іншими оркестрами тамбуріц представив місцевій публіці різноманітну програму.

У травні того ж року ансамбль взяв участь у міжнародному фестивалі FIMU 2018 (м Бельфор, Франція). Унікальність отриманого досвіду на фестивалі у Франції полягала в незвичайному форматі його проведення - були представлені 40 країн світу, близько 100 колективів та 1700 учасників в 5 різних виконавських жанрових напрямках.

/Files/images/neverov/IMG_8193.JPG У липні 2018 року колектив відвідав міжнародний фольклорний фестиваль "Oktawa kultur" (м Білосток, Польща). В рамках цього фестивалю ансамбль дав 6 концертів не тільки на головній сцені фестивалю - місті Білостоці, але й в невеликих містах Підляського воєводства.

У 2019 році музичний колектив прийняв участь у фестивалі тамбуріц в місті Бієло Поле (Чорногорія) та фестивалі "Пославськийфест" у місті Попасна (Україна).

Ансамбль «Музичний сувенір» бере участь в різних музичних змаганнях (конкурсах) і на багатьох вельми успішно. Так на міжнародному конкурсі «Співограй» (Харкові 2014 г.) ансамбль отримав звання лауреата.

На міжнародному фестивалі-конкурсі «Зоряні діти» (Одеса, 2015 г.) колектив завоював 1 місце.

У 2016 році на конкурсі «Зіркова хвиля» колектив отримав звання Гран-Прі (Львів), а також Гран-Прі на конкурсі "Українська коляда" (Львів, 2019 рік).

Інструментальний склад ансамблю наступний: домри-прими, домра тенор; балалайка контрабас; баян; ударні інструменти. Майже всі діти ансамблю - це учні класу Наталії Костенко і Сергія Нєвєрова. З кожним учнем проводяться індивідуальні заняття з сольною програмою, більшість з них стали багаторазовими переможцями різних конкурсів як солісти.

Сторінка ансамбля в мережі FACEBOOK

Музичний сувенір на конкурсі "Зіркова хвиля" - фото

Музичний сувенір на фестивалі в Боснії та Герцеговині- фото

Музичний сувенір на фестивалі во Франції- фото

/Files/photogallery/1415/42.jpgKharkiv music fest 2019/Files/photogallery/1415/44.jpgKharkiv music fest 2019

/Files/images/neverov/ukranska_kolyada_2019/1.jpgУкраїнська коляда 2019 (м.Львів)/Files/images/neverov/ukranska_kolyada_2019/2.jpgУкраїнська коляда 2019 (м.Львів)/Files/images/neverov/ukranska_kolyada_2019/3.jpgУкраїнська коляда 2019 (м.Львів)/Files/images/neverov/ukranska_kolyada_2019/4.jpgУкраїнська коляда 2019 (м.Львів)

/Files/images/neverov/20170527_112452.jpgПольша 2017 год/Files/images/neverov/ансамбль 1.jpg/Files/images/neverov/ансамбль 3.jpg/Files/images/neverov/P1230603.JPG/Files/images/neverov/TROPHY_2017/5555.jpg/Files/photogallery/1407/фр 11.jpg/Files/photogallery/1406/90.jpg

/Files/images/neverov/ukranska_kolyada_2019/6.jpg

/Files/images/сувенир 8.jpg/Files/images/сувенир 9.jpg

/Files/images/ЗВЁЗДНІЕ ДЕТИ.jpg /Files/images/ГОРОД ТАЛАНТОВ.jpg

/Files/images/neverov/муз сув 1.jpgАнсамбль на гастролях в Польше (2018 год). Санктуариум Матери Божьей (г.Хрудешув)./Files/images/neverov/муз сув 2.jpgВыступление коллектива на День Независимости Украины в Польше (г. Асуны, Польша)./Files/images/neverov/муз сув 3.jpgАнсамбль "Музыкальный сувенир" на фестивале "Подляска октава культур 2018" (г.Белосток, Польша)./Files/images/neverov/муз сув 4.jpgКоллектив на главной сцене фестиваля "Подляска октава культур 2018" (г. Белосток, Польша)./Files/images/neverov/муз сув 5.jpgАнсамбль выступает на центральной площади г.Бельфор (Франция, май 2018 года) на международном фестивале университетской музыки FIMU 2018

/Files/images/сувенир 3.jpgВыступление на гала-концерте конкурса "Харьков - город талантов" Сцена театра оперы и балета /Files/images/сувенир 4.jpgНа сцене дворца культуры харьковского политехнического университета/Files/images/neverov/1.jpgансамбль "Музыкальный сувенир" на гастролях в Польше. Май 2017 года/Files/images/neverov/парк горького 1.jpgансамбль "Музыкальный сувенир" на центральной сцене парка имени Горького. Май 2017 года /Files/images/сувенир 5.jpgНа ретро-сцене парка имени Горького/Files/images/сувенир 6.jpgВ зале девятой музыкальной школы Харькова/Files/images/сувенир 7.jpgУ входа в родную школу имени Шульженко

Гімн України - ансамбль "Музичний сувенір"/Anthem of Ukraine - ensemble "Musical souvenir"

Українсько-польська пісня - "Гей, Соколи"/Polsko-Ukraińska piosenka „Hej Sokoły"/ Музичний сувенір

И. Тамарин - Старинный гобелен/I.Tamarin - Old gobelin/Ensemble "Musical Souvenir" V. Zeleny - Carpathian Suite/Ensemble "Musical souvenir"/Kharkov Opera and Ballet Theater

Mozart - Piano concert #23, 2 mov. Pulse of the life!/Моцарт - пульс жизни "Нас не догонят"/"Not Gonna Get Us" - T.A.T.u. cover(Composition by Sergey Neverov).

"Музыкальный сувенир" в Одессе/"Musical Souvenir" in Odessa city Евгений Дербенко "Гармонист играет джаз"/E.Derbenko "accordionist plays jazz"

Е.Дербенко -"Русская миниатюра"/E.Derbenko -"Russian miniature"/Ensemble "Musical Souvenir" "Музыкальный сувенир" на ретро-сцене парка Горького/"Musical Souvenir" at the Gorky Park retro scene

Кол-во просмотров: 1919

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.