Історія школи

/Files/images/foto_vnutrennih_pomescheniy_shkolyi/Школа сегодня.jpg

У 1973 році була заснована дитяча музична школа №12. У тому ж році був організований владою Фрунзенський район, що зріднило школу з ним не тільки п'ятирічними ювілеями, а й зобов'язаннями по його благоустрою. Молодий колектив педагогів колишньої музично-хорової школи, набирав досвід викладання в державній установі. Перший директор ДМШ 12 Василь Климентьєв був хорошим господарником і заклав міцну матеріальну базу нового навчального закладу.

З 1980 по 2013 року директором Дитячої музичної школи №12 імені К.І.Шульженко була Наталія Андріївна Бабіч. Саме з ініціативи Наталії Бабіч в 1995 році школі було присвоєно ім'я харків'янки Клавдії Шульженко.

/Files/images/foto_vnutrennih_pomescheniy_shkolyi/истори школы 2022.jpg З 2015 року і по теперішній час школою керує енергійний та прогресивний директор, викладач вищої категорії, старший викладач, випускниця нашої школи (фортепіанний відділ) Пріз Оксана Володимирівна.

Згуртований спільною ідеєю самовдосконалення, педагогічний колектив знаходиться в постійному розвитку, що знаходить відображення в загальношкільних проектах, концертній діяльності, роботі педради. Прийшли працювати багато молодих педагогів, в тому числі і з колишніх випускників.

Наша школа спирається на традиції класичного викладання, що зробило навчальний заклад авторитетним в культурному просторі міста. Захоплені спогади випускників і батьків про дні перебування в її стінах, дають впевненість і задоволення від обраної професії.

Страница школы в социальной сети FACEBOOK

Кол-во просмотров: 1642

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.