Історія школи

/Files/images/foto_vnutrennih_pomescheniy_shkolyi/Школа сегодня.jpg

У 1973 році була заснована дитяча музична школа №12. У тому ж році був організований владою Фрунзенський район, що зріднило школу з ним не тільки п'ятирічними ювілеями, а й зобов'язаннями по його благоустрою. Молодий колектив педагогів колишньої музично-хорової школи, набирав досвід викладання в державній установі. Перший директор ДМШ 12 Василь Климентьєв був хорошим господарником і заклав міцну матеріальну базу нового навчального закладу.

З 1980 по 2013 року директором Дитячої музичної школи № 12 імені К.І.Шульженко була Наталія Андріївна Бабіч. Заслужений діяч мистецтв України, лауреат міжнародної премії «Золота Фортуна», премії О.Масельського, муніципальної премії. Бабіч Н.А. - голова обласної організації Національної всеукраїнської музичної спілки в місті Харкові. Саме з ініціативи Наталії Бабіч в 1995 році школі було присвоєно ім'я харків'янки Клавдії Шульженко.

/Files/images/foto_vnutrennih_pomescheniy_shkolyi/истори школы 2022.jpg Нині школою керує молодий і прогресивний педагог, лауреат міжнародного та всеукраїнського конкурсу, педагог вищої категорії, старший викладач із загальним стажем роботи понад 25 років, випускниця нашої школи Оксана Володимирівна Пріз.

Згуртований спільною ідеєю самовдосконалення, педагогічний колектив знаходиться в постійному розвитку, що знаходить відображення в загальношкільних проектах, концертній діяльності, роботі педради. Прийшли працювати багато молодих педагогів, в тому числі і з колишніх випускників.

Наша школа спирається на традиції класичного викладання, що зробило навчальний заклад авторитетним в культурному просторі міста. Захоплені спогади випускників і батьків про дні перебування в її стінах, дають впевненість і задоволення від обраної професії.

Страница школы в социальной сети FACEBOOK

Кол-во просмотров: 1304

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.