Хор середніх класів "Пролісок"

/Files/images/danilchenko/DSC_1235.jpgДанильченко Олена Юріївна - керівник хору Хор «Пролісок» був створений Литвиненко Л.Г. Закладені маестро традиції збереглися й до сьогодні. У виконанні хору «Пролісок» звучать класичні твори, пісні сучасних українських та російських авторів, харківських композиторів.

Діти із задоволенням освоюють різноманітний репертуар. Головна увага на уроках хору приділяється основам співу - диханню, постановки голосу, розвитку гармонійного й мелодійного слуху, вихованню художнього смаку, формуванню навичок хорового виконавства.

Діти вчаться слухати один одного, творчо спілкуватися в колективі, отримуючи позитивні емоції. Уважність на уроках, виконання домашніх завдань і, головне, - дружня атмосфера, - все це допомагає згуртувати і дисциплінувати початківців-хористів.

Хор «Пролісок» виступає не тільки на шкільних концертах, але й на великих концертних майданчиках нашого міста. Колектив виступав в стінах Харківської обласної філармонії, Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості та адміністрації Немишлянського району. Неодноразово брав участь у конкурсах та фестивалях, де завжди отримував високу оцінку журі.

Концертмейстер хору - Линник Марія Сергіївна

Сторінка школи в мережі Facebook

/Files/images/danilchenko/Хор ПРОЛІСОК_2.jpg/Files/images/danilchenko/Хор ПРОЛІСОК.jpg

Кол-во просмотров: 1522

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.