ФОРТЕПІАННИЙ ВІДДІЛ


/Files/images/ФОРТЕП~1.JPG

Не секрет, що творчий образ будь-якої музичної школи багато в чому залежить від того, наскільки успішний і креативний її фортепіанний відділ.

Нам, в цьому сенсі, є чим пишатися, адже крім того, що він наймасштабніший в структурі школи (14 викладачів та більше 6000 випускників), фортепіанний відділ генерує і втілює в життя багато яскравих музичних задумок та ідей.

Колектив відділу високо професійний - педагоги завжди знайдуть підхід до найскладнішої і нестандартної дитячої особистості. При цьому, наше завдання не стільки виконавські рекорди, скільки виховання в учнях почуття прекрасного, розвиток їх як освічених любителів музики. Звідси і увага та індивідуальний підхід до будь-якої дитини, незалежно від ступеня її музичної обдарованості.

/Files/images/IMG_4788.JPG Дємєнкова Ніна Сергіївна

Багато років очолює відділ, педагог-методист, людина, закохана у свою справу. Її життєве кредо - постійний пошук нового, творчий неспокій. Вона автор таких, що вже стали «класичними» в музичному житті Харкова, проектів, як клуб «Фермата» і міський фестиваль-конкурс «Харків - місто добрих надій».

У 2005 році Деменкова Н.С. стала лауреатом мистецької премії. Вона ініціатор і організатор майстер-класів з провідними фахівцями в області фортепіанного виконавства: народною артисткою України, ректором ХНУМ ім. І.П.Котляревського Тетяною Вєркіною; професором кафедри концертмейстерів Євгенією Нікітській, професором кафедри спеціального фортепіано Наталі Горецької, головою предметно-циклової комісії «фортепіано» Харківського музичного училища ім Б.Лятошинського О.Чередніченко; завідуючої фортепіанним відділом середньої спеціалізованої школи-інтернат Світланою Захаровою та іншими.

/Files/images/fort_otdel/IMG_1634.JPG

Чим найбільше пишається фортепіанний відділ? Звичайно ж успіхами і досягненнями своїх учнів! Такі видатні музиканти, як Т.Багінец, М.Пастер, чиї імена відомі за межами України - наші вихованці! Не випадкова і спадкоємність поколінь - колишні учні повертаються до школи вже в якості викладачів: М.В.Чернявська, Л.М.Петряєва - педагоги-піаністи. І, мабуть, унікальним є те, що директор Приз О.В. теж в минулому випускниця фортепіанного відділу!

/Files/images/фото 10.jpg

/Files/images/Screenshot_2.jpgГай Христина - виступ з оркестром Харківської обласної філармонії Активне концертне життя - так можна охарактеризувати пріоритет в роботі піаністів-педагогів: величезна кількість лауреатів різних конкурсів, щорічні виступи учнів з симфонічним оркестром філармонії, тематичні концерти на найпрестижніших сценах Харкова. Наші юні піаністи Е.Говтва, Е.Ковалевскій, Е.Масляк стали стипендіатами міського голови і Харківської обласної державної адміністрації.

/Files/images/Screenshot_1.jpg Багато років колектив відділу займається просвітницькою діяльністю - влаштовує творчі зустрічі з композиторами Харкова - народним артистом України В.Птушкіна, Заслуженим діячем мистецтв України Н.Стецюном, Заслуженим діячем мистецтв Л.Шукайло, Заслуженим артистом України В.Соляніковим, знайомлячи учнів з культурою Слобожанщини.

Давні і міцні зв'язки склалися у піаністів з Харківським художнім музеєм. Наші діти - постійні учасники всеєвропейського фестивалю «Ніч у музеї» і клубу «Фермата». Діти та їхні батьки дуже люблять теплу і невимушену атмосферу цих зустрічей, де кожен має можливість не тільки музикувати, але і подивитися діючу експозицію картин.

/Files/images/fermata/26.01.2017 фермата2.JPG

Якщо ви зацікавлені у всебічному розвитку вашої дитини, хочете бачити його виступаючим на концертах, та й просто музикуючим в колі сім'ї, тоді ми чекаємо вас в нашій музичній школі на фортепіанному відділі.

/Files/images/fort_otdel/Коллаж1.jpg

У відділі працюють педагоги:

/Files/images/alabi_tv/20181113_145131.jpgАлабі Тетяна Валентинівна

Методист, викладач фортепіанного відділу. Стаж роботи -19 років. У 1994 році закінчила Харківське музичне училище ім.Лятошинського, за фахом-викладач фортепіано, концертмейстер, артист ансамблю. У 2000 році закінчила Харківську державну академію культури - факультет народно-художня творчість.

За фахом - керівник народного хору, викладач фахових дисциплін. Приймала участь як концертмейстер в багатьох міжнародних конкурсах та здобула дипломи І, ІІ та ІІІ ступеню. За час роботи у школі учні Алабі Т.В. приймали активну участь в шкільних та районних заходах.

/Files/images/40.jpg Бутирська Наталія Євгенієвна

Педагог вищої категорії; освіта повна вища (Хнум ім.І.Котляревского), спеціальність за дипломом викладач фортепіано, концертмейстер, соліст камерного ансамблю, концертний виконавець; стаж пед. роботи 30 років.

Лауреат Міжнародного конкурсу виконавців «Kharkov-Fortissimo», Всеукраїнського конкурсу «Золотий Орфей», Харківського обласного конкурсу піаністів, дипломант конкурсу «Консонанс» в номінації фортепіанний дует; виступає в різних концертах.

Учні її класу є лауреатами, дипломантами, учасниками фестивалів і конкурсів різного рівня, виступають на концертних майданчиках міста, продовжують профессіонаьное музичну освіту.

У 2016 році Бутирська Н.Є. отримала подяку Харківського міського голови за багаторічну професійну діяльність.

Асланова Елена Львовна

Вышинская Ольга Романовна

Звягинцева Елена Олеговна

Клочко Евгения Викторовна

Кравченко Людмила Григорьевна

Михайлова Ирина Германовна

Олейник Галина Николаевна

Петряева Лариса Михайловна

Приз Людмила Ивановна

Чумак Елена Владимировна

Страница школы в социальной сети FACEBOOK

Кол-во просмотров: 1857

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.