ФОРТЕПІАННИЙ ВІДДІЛ

/Files/images/fort_otdel/pap_2.jpg

Не секрет, що творчий образ будь-якої музичної школи багато в чому залежить від того, наскільки успішний і креативний її фортепіанний відділ.

Нам, в цьому сенсі, є чим пишатися, адже крім того, що він наймасштабніший в структурі школи (16 викладачів та більше 6000 випускників), фортепіанний відділ генерує і втілює в життя багато яскравих музичних задумок та ідей.

Колектив відділу високо професійний - педагоги завжди знайдуть підхід до найскладнішої і нестандартної дитячої особистості. При цьому, наше завдання не стільки виконавські рекорди, скільки виховання в учнях почуття прекрасного, розвиток їх як освічених любителів музики. Звідси і увага та індивідуальний підхід до будь-якої дитини, незалежно від ступеня її музичної обдарованості.

/Files/images/IMG_4788.JPG Дємєнкова Ніна Сергіївна

Багато років очолює відділ, педагог-методист, людина, закохана у свою справу. Загальний стаж роботи - 51 рік. Її життєве кредо - постійний пошук нового, творчий неспокій. Вона автор таких, що вже стали «класичними» в музичному житті Харкова, проектів, як клуб «Фермата» і міський фестиваль-конкурс «Харків - місто добрих надій».

У 2005 році Дємєнкова Н.С. стала лауреатом мистецької премії. Вона ініціатор і організатор майстер-класів з провідними фахівцями в області фортепіанного виконавства: народною артисткою України, ректором ХНУМ ім. І.П.Котляревського Тетяною Вєркіною; професором кафедри концертмейстерів Євгенією Нікітській, професором кафедри спеціального фортепіано Наталі Горецької, головою предметно-циклової комісії «фортепіано» Харківського музичного училища ім Б.Лятошинського О.Чередніченко; завідуючої фортепіанним відділом середньої спеціалізованої школи-інтернат Світланою Захаровою та іншими.

/Files/images/fort_otdel/IMG_1634.JPG

Чим найбільше пишається фортепіанний відділ? Звичайно ж успіхами і досягненнями своїх учнів! Такі видатні музиканти, як Т.Багінец, М.Пастер, чиї імена відомі за межами України - наші вихованці! Не випадкова і спадкоємність поколінь - колишні учні повертаються до школи вже в якості викладачів: Л.М.Петряєва, І.Ю.Лупіка, М.В.Юрченко. Мабуть, унікальним є те, що директор Пріз О.В. теж в минулому випускниця фортепіанного відділу (клас вікладача Дємєнкової Н.С.).

/Files/images/Screenshot_2.jpgГай Христина - виступ з оркестром Харківської обласної філармонії Активне концертне життя - так можна охарактеризувати пріоритет в роботі піаністів-педагогів: величезна кількість лауреатів різних конкурсів, щорічні виступи учнів з симфонічним оркестром філармонії, тематичні концерти на найпрестижніших сценах Харкова. Наші юні піаністи Е.Говтва, Е.Ковалевскій, Е.Масляк стали стипендіатами міського голови і Харківської обласної державної адміністрації.

Багато років колектив відділу займається просвітницькою діяльністю - влаштовує творчі зустрічі з композиторами Харкова - народним артистом України В.Птушкіна, Заслуженим діячем мистецтв України Н.Стецюном, Заслуженим діячем мистецтв Л.Шукайло, Заслуженим артистом України В.Соляніковим, знайомлячи учнів з культурою Слобожанщини.

Давні і міцні зв'язки склалися у піаністів з Харківським художнім музеєм. Наші діти - постійні учасники всеєвропейського фестивалю «Ніч у музеї» і клубу «Фермата». Діти та їхні батьки дуже люблять теплу і невимушену атмосферу цих зустрічей, де кожен має можливість не тільки музикувати, але і подивитися діючу експозицію картин.

/Files/images/fermata/26.01.2017 фермата2.JPG

Якщо ви зацікавлені у всебічному розвитку вашої дитини, хочете бачити його виступаючим на концертах, та й просто музикуючим в колі сім'ї, тоді ми чекаємо вас в нашій музичній школі на фортепіанному відділі.

/Files/images/fort_otdel/Коллаж1.jpg

У відділі працюють педагоги:

/Files/images/alabi_tv/20181113_145131.jpgАлабі Тетяна Валентинівна

Викладач фортепіанного відділу. Стаж роботи -19 років. У 1994 році закінчила Харківське музичне училище ім.Лятошинського, за фахом-викладач фортепіано, концертмейстер, артист ансамблю. У 2000 році закінчила Харківську державну академію культури - факультет народно-художня творчість.

Приймала участь як концертмейстер в багатьох міжнародних конкурсах та здобула дипломи І, ІІ та ІІІ ступеню. За час роботи у школі учні Алабі Т.В. приймали активну участь в шкільних та районних заходах.

/Files/images/40.jpg Бутирська Наталія Євгенієвна

Педагог вищої категорії; освіта повна вища (Хнум ім.І.Котляревского), спеціальність за дипломом викладач фортепіано, концертмейстер, соліст камерного ансамблю, концертний виконавець; стаж пед. роботи 36 років.

Лауреат Міжнародного конкурсу виконавців «Kharkov-Fortissimo», Всеукраїнського конкурсу «Золотий Орфей», Харківського обласного конкурсу піаністів, дипломант конкурсу «Консонанс» в номінації фортепіанний дует; виступає в різних концертах.

Учні її класу є лауреатами, дипломантами, учасниками фестивалів і конкурсів різного рівня, виступають на концертних майданчиках міста, продовжують профессіонаьное музичну освіту.

У 2016 році Бутирська Н.Є. отримала подяку Харківського міського голови за багаторічну професійну діяльність.

/Files/images/zvyagintseva_eo/Звягинцева ОО.jpg Звягінцева Олена Олеговна

Загальний стаж роботи - 27 років. У 1994 році закінчила Дзержинське музичне училище Донецької області. За фахом – викладач фортепіано та концертмейстер. У 2001 році закінчила Луганський педагогічний університет ім. Т.Г.Шевченка за спеціальністю музична педагогіка та виховання і художня культура.

Працювала в Дзержинській музичній школі з 1993 по 2001 рік викладачем фортепіано. З 2001р до 2014 року працювала в Дзержинському музичному училищі викладачем фортепіано та концертмейстером. З 2014 року працює в ДМШ №12 ім. К.І.Шульженко.

Учні Звягинцевої О.О. ставали Лауреатами, Дипломантами та учасниками конкурсів та фестивалів різного рівня, а також приймають активну участь в заходах школи та міста Харкова. Має подяку від відділу культури по Немишлянському району.

Страница школы в социальной сети FACEBOOK

Кол-во просмотров: 3278

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.