ОРКЕСТР НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ

/Files/images/neverov/l1.jpg Художній керівник та диригент Нєвєров Сергій Володимирович

Оркестр народних інструментів вже понад сорок років є гордістю школи! В різні часи оркестром керували Володимир Сидоренко, Віктор Марченко, Микола Гаврилюк, Заслужений артист України Віктор Ціцірєв.

На цей час оркестром керує лауреат міжнародних конкурсів, лауреат конкурсу симфонічних диригентів імені Іллі Мусіна Сергій Нєвєров. Репертуар оркестру включає твори класиків, оригінальні композиції, популярні мелодії та ін.

В складі оркестра такі оркестрові групи: домри, балалайки, баяни (акордеони), ударні інструменти. Під керівництвом С.Нєвєрова оркестр отримував звання лауреата на конкурсі дитячих оркестрів народних інструментів у 2006, 2011 і 2014 роках./Files/images/IMG_2016.JPG

На міжнародному фестивалі «РАЙДУЖНИЙ СВІТ НАРОДНИХ МЕЛОДІЙ» у 2008 та 2012 роках оркестр отримав звання лауреата. Колектив постійно приймає участь у звітних концертах відділу народних інструментів в звітних концертах музичної школи.

У 2016 році оркестр зіграв сольний концерт. Колектив налічює понад 40 виконавців. Разом з дітьми в оркестрі грають та викладають їх викладачі:

/Files/images/IMG_4802.JPGСтрашок М.І./Files/images/IMG_00842.JPGКостенко Н.Є. /Files/images/gubko_-kontsert/717.jpgГубко О.М.

Основним напрямком роботи в класі оркестру є виховання у дитини любові та відданісті до народних інструментів і грі в колективі. Граючи в оркестрі учень набуває навиків виконання на декількох оркестрових інструментах, розвиває тембровий слух, ритм та почуття ансамблю. Оркестр виховує інтерес до високохудожнього музичного репертуару і популяризує виконавство на народних інструментах, виховує естетичні цінності, активізує культурний потенціал учнів.

/Files/images/IMG_1982.JPG /Files/images/IMG_1969.JPG

Сторінка школи в мережі Facebook

/Files/photogallery/1416/22.jpg/Files/photogallery/1416/23.jpg/Files/photogallery/1416/24.jpg/Files/photogallery/1416/25.jpg

В.Биберган Ария

Joseph Haydn - Piano Concerto in D major/ Govtva Eva, piano

Василий Андреев Вальс "Бабочка"/ Andreev Waltz "Butterfly"

А.Кос-Анатольский - "Весенний вальс"/A.Kos-Anatolsky - "Spring Waltz"

Christmas concert (Excerpts)/Рождественский концерт(фрагменты)

Кол-во просмотров: 1845

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.