ВІДДІЛ ЗАГАЛЬНОГО ФОРТЕПІАНО ТА КОНЦЕРТМЕЙСТЕРСТВА

/Files/images/zvyagintseva_eo/лизогуб дарья.jpg

Відділ засновано у 2014 році. Курс загального фортепіано відіграє важливу роль для учнів вокального, струнного, духової та народного відділів. Фортепіано – це другий інструмент, який вивчають юні музиканти. Ці заняття починаються після того, як учні оволодіють початковими навичками гри на своїх основних інструментах.

Юні музиканти за період навчання отримують певні навички: навчаються читати з листа, грати в ансамблі, самостійно і грамотно розбиратися в нотному тексті. Саме гра на фортепіано сприяє розвитку координації рухів, техніки виконання, гармонічного і поліфонічного мислення. Володіння виконавськими навичками на цьому інструменті допомагає учням повніше освоїти світ класичної музики.

Розширюючи художній кругозір, розвиваючи весь комплекс музичних здібностей, заняття позитивно впливають на виконавські можливості учнів в спеціальних інструментальних класах. Освоєння курсу загального фортепіано є також практичною основою для успішного освоєння музично- теоретичних дисциплін - сольфеджіо та музичної літератури.

Відповідно до шкільного навчального плану передбачено наступний обсяг і форма занять: одна академічна година на тиждень індивідуально з кожним учнем. Відповідним чином формуються річні вимоги: зміст навчання передбачає знайомство з нотною грамотою, відпрацювання основоположних піаністичних навичок, читання нотного тексту, знайомство з різними музичними жанрами, стилями і композиторськими іменами. Заняття в класі загального фортепіано допомагають в освіті тих учнів, які в подальшому вступають в музичні училища, і тих, хто після закінчення школи з музикує в колі своїх друзів.На відділі проводяться академічні концерти, концерти для батьків.

Наприкінці року для учнів і батьків проводиться звітний концерт, в якому беруть участь кращі юні музиканти. На відділі працюють викладачі з великим досвідом роботи і значним педагогічним стажем, які знаходять підхід до кожного учня.

Концертмейстери відділу загального фортепіано протягом року забезпечують якісні виступи наших учнів у численних обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах і концертах школи та міста.

8 основних викладачів та концертмейстерів:

/Files/images/IMG_4760.JPG Звягінцева Олена Олегівна

Завідувач відділу. Концертмейстер Вищої категорії. Закінчила Дзержинське музичне училище Донецької області(1994); Луганський педагогічний університет ім.Т. Г. Шевченко (2001).

З 1993 року працювала викладачем фортепіано та концертмейстером в музичній школі. З 2001-2014 роки – в Дзержинському музичному училищі Донецької області.

В ДМШ №12 працює з 2014 року. Лауреат та дипломант багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

/Files/images/blagaya/123.jpg Блага Вікторія Миколаївна

Концертмейстер струнно-смичкового вiддiлу. Закiнчила Харкiвське музичне училище iм.Б.М.Лятошинського. Стаж роботи 40 рокiв, з яких 30 у ДМШ №12. Неодноразовий переможець регiональних та мiжнародних конкурсiв з учнями та ансамблями вiддiлу (міста Харкiв, Дніпро, Шостка, Умань, Ялта, Алупка).

Багато випускникiв продовжили музичну освiту в Харківському музичному училищі, Харківському державному університеті мистецтв ім.І.П.Котляревського i стали професiйними музикантами.

/Files/images/linnik/линник.jpg Лінник Марія Сергіївна

Старший викладач кафедри концертмейстерської майстерності Харківського державного університету мистецтв ім.І.П.Котляревського, кандидат мистецтвознавства. Закінчила ХДУМ ім. І.П.Котляревського (1994-1999, диплом з «відзнакою») за спеціальністю «фортепіано».

Працювала артистом оркестру Харківської обласної філармонії (партії фортепіано, челести, спінету, 1996-2002), неодноразово брала участь у концертної діяльності МАСО «Слобожанський» в якості артиста оркестру(виконання партії фортепіано, челести, спінету) та соліста.

Постійно виступає у відкритих концертах, майстер-класах та заходах університету (в якості соліста і ансамбліста). Активно займається науковою діяльністю, бере участь у наукових конференціях, має опубліковані праці у вітчизняних і міжнародних збірках. 01 липня 2015 р. захистила дисертацію на тему «Роль діяльності Р.В.Геніки у музичному житті Харкова кінця XIX – початку XX сторіч».

/Files/images/davyidova/изображение_viber_2019-11-14_21-51-10.jpg Давидова Ірина Геннадіївна

Концертмейстер першої категорії, освіта вища. Кваліфікація - концертмейстер, викладач, артист камерного ансамблю. Закінчила Запорізьке музичне училище(1985 р.) та Харківський інститут мистецтв (1991 р.).

З 1989 року працювала концертмейстером в Харківській державній академії культури. З 2011 року почала працювати в ДМШ №12 ім. К.І. Шульженко спочатку як сумісник, а з 2017 року як основний співробітник. Концертмейстер струнного та вокально-хорового відділів, викладач загального фортепіано. Лауреат та дипломант багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Загальний стаж роботи 30 років.

/Files/images/muhametova/мухаметова.jpg Мухаметова Анна Вікторівна

Концертмейстер у класі домри, ударних інструментів і сольного співу. У 1989 році закінчила Харківський національний університет мистецтв ім. І.П.Котляревського. Має подяки «Кращий концертмейстер» на обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах. У дуеті з Ларисою Давидович (сопрано) брала участь в концертах Харківської обласної філармонії, Художньому музеї, Бібліотеці ім. К. Станіславського, тощо.

Поглиблено вивчала психологію в Міжрегіональній Академії управління персоналом, де в 2015 році здобула другу вищу освіту зі спеціальності «Практична психологія», має Диплом спеціаліста №172160

Чернявськая Марина Валеріївна

Ткаченко Анна Миколаївна

Алабі Тетяна Валентинівна

Маміна Анна Миколаївна
Сумісники:

Міленіна Тетяна Вікторівна

Єфимова Тетяна Борисівна


Сторінка школи в соціальній мережі FACEBOOK

Кол-во просмотров: 1235

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.